Jak funguje technologie bone conduction?


Bone conduction technologie využívá pro vedení zvuků mini vibrace, které procházejí lícními kostmi do vnitřního ucha.

AfterShokz vypadají ve srovnání s tradičními sluchátky jinak. Co je zvláštní na tomto designu a jaké to má výhody?

Namísto reproduktorů, které pokrývají celý vstup do zvukovodu nebo jsou uvnitř uší, systém AfterShokz přenáší zvuk pomocí dvojice snímačů, které jsou umístěny na vašich lícních kostech. Vaše uši jsou tak odkryté a nic nebrání přijímat ruch z okolí. Mnoho lidí také trpí nepohodlím při nošení sluchátek –  OpenFit™ eliminuje běžné podráždění díky bezkonkurenčnímu designu s otevřeným uchem, který nabízí maximální pohodlí i při dlouhodobém používání. Bezpečnost je klíčovým přínosem tohoto designu – sluchátka neblokují zvuky z okolí.

 

Jsou sluchátka AfterShokz odolné proti potu a vlhkosti?

Ano. Sluchátka jsou potažená speciální nanovrstvou, která odpuzuje pot a vlhkost; nejsou však vodotěsná, proto by neměly být ponořeny do vody nebo ponechány ve vlhkém prostředí.

 

Je možné nosit sluchátka AfterShokz s brýlemi nebo slunečními brýlemi?

Ano. Nejprve doporučujeme nasadit sluchátka AfterShokz a posléze brýle nebo sluneční brýle.

 

Mohou se sluchátka AfterShokz nosit pod ochrannou přilbou?

Určitě ano. Sluchátka jsou uzpůsobena tak, aby nedocházelo ke kolizi s přilbou při činnostech, jako je jízda na kole, bruslení, lyžování apod.

Budou sluchátka AfterShokz fungovat jako headset pro komunikaci, když jsou připojeny k počítači?

Ano. Všechny bezdrátové modely mohou fungovat jako sluchátka pro hlasovou komunikaci, i když jsou připojeny k počítači s pomocí Bluetooth.

 

Mohou být sluchátka AfterShokz využita pro vytáčení a přijímaní hovorů?

Ano. Všechny bezdrátové modely jsou vybaveny duálními mikrofony potlačující šum. Skrze chytrý mobilní telefon a technologii Bluetooth lze vytáčet a přijímat hovory.